Kontaktinformasjon

Administrasjon:

Kultursjef: Roald Leivestad  tlf. 57756044/91396530 roald.leivestad@flora.kommune.no

Kulturhusleiar: Ingvar Hopland tlf 57 75 60 49 / 41 53 49 41 ingvar.hopland@flora.kommune.no

Teknikarar: 57 75 60 50 / 41 53 49 40 - kan kontaktast om det meste - td leige av rom/utstyr i tidsrommet kl 8 - 20 kvardagar og ved arrangement.

Kurt Ove Brendø : kurt.brendoe@flora.kommune.no

Lars Kristian Nyttingnes : lars.nyttingnes@flora.kommune.no

Grethe Eide Sundal : grethe.sundal@flora.kommune.no

Reinhaldarar:

Ingebjørg Barstad : ingebjorg.barstad@flora.kommune.no

Lillian Dypevik: lillianbjornsen.dypevik@flora.kommune.no

Billettørar:

Arne Hjort Johansen arne.johansen@flora.kommune.no

Elisabeth Krokene elisabeth.krokene@flora.kommune.no

Telefaks: 57 75 60 48

Bookingadresse: (leige av hus/utstyr) flora.samfunnshus@flora.kommune.no

Fellesadresse til kinoen: kinoen@flora.kommune.no

Kontakt oss også for ris/ros!

Postadresse: Markegata 51, 6900 Florø

Besøkadresse: Markegata 51

Opningstider Flora Samfunnshus - kulturhusdelen

Måndag - fredag kl 8 - 20

Laurdag kl 11 - 18

Andre/utvida opningstider ved kino/arrangement. I feriar/rundt høgtidsdagar har vi redusert opningstid.

Velkommen til Flora Samfunnshus!